salon6

Przychodząc z pracy marzymy by odpocząć, zrelaksować się. Czasem możemy zafundować sobie masaże. Najlepiej odwiedzić dobry gabinet spa. Tutaj można wybrać szeroką gamę zabiegów na ciało i twarz. Zazwyczaj zabiegi na twarz poprzedzone są konsultacjami ze specjalistami, którzy potrafią określić źródło problemu i dobrać skuteczne zabiegi.

Twarz musi być odpowiednio przygotowana, oczyszczona, po zabiegach najczęściej aplikuje się substancje aktywne w postaci serum. Gabinet kosmetyczny to miejsce, gdzie możemy upiększyć nie tylko ciało i twarz, ale również paznokcie. Chcąc mieć piękne paznokcie na dłuższy czas, warto wybrać jedną z metod stylizacji. Paznokcie hybrydowe wykonuje się na naturalnej płytce,więc nie narażamy jej na uszkodzenia.

salon6

Niestety nie mamy możliwości przedłużenia ich. Jedynym sposobem jest połączenie tej metody z bazą żelową. Na naturalny paznokieć nakłada się żel, przedłużony na formie. W ten sposób możemy mieć piękne paznokcie przez długi czas. Jeśli zadbamy o siebie, poczujemy się na pewno lepiej.